Stowarzyszenie rozwoju wsi Kocury i Malichów

Brzozowa Dolina

Przekaż 1% naszej organizacji

Darmowe rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Stowarzyszenie realizuje cele Grupy Odnowy Wsi Kocur i Malichowa, współpracując z Radą Sołecką i OSP Malichów-Kocury.

Do Programu Odnowy Wsi przystąpiliśmy w 2004 r. podejmując jednocześnie Uchwałę o założeniu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Kocury i Malichów „Brzozowa Dolina”. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. W chwili obecnej do Stowarzyszenia należą 32 osoby.

Współpracujemy wspólnie z Gminą Dobrodzień w celu poprawy życia mieszkańców Sołectwa i nie tylko. Powyższa strona służy do promocji naszych wspólnych działań jak i Gminy Dobrodzień oraz LGD „Kraina Dinozaurów”

Malichów i Kocury "Leśny raj natury"

ścieżka edukacyjna

Witamy serdecznie na ścieżce edukacyjnej dotyczącej bogactwa kulturowo, historycznego naszego sołectwa. Klikając poniższy przycick znajdą Państwo odnośniki do poszczególnych tablic informacyjnych, które znajdują się na trasie naszej ścieżki. Na tablicach umieszczono najważniejsze informację, w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim, które pod poniższymi linkami można rozszerzyć o dodatkowe, ciekawe i czasem bardzo zaskakujące fakty czy historie . Zapraszamy do odwiedzin naszego sołectwa!

CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kocury i Malichów „Brzowa Dolina“ w dniu 27 maja 2019 r. podpisało umowę w Urzędzie Marszałkowskim na realizację projektu „Cudze chwalicie, swego nie znacie“.