Ogłoszenia

Zaproszenie na Rajd Rowerowy

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kocury i Malichów ,,Brzozowa Dolina” wraz Urzędem Gminy w Dobrodzieniu  i Sołtysami poszczególnych wsi  w  ramach  projektu ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie” zaprasza mieszkańców Gminy Dobrodzień na rajd rowerowy, który się odbędzie w sobotę tj. 27 czerwca o godz.10.30.  Rajd poprowadzi Pan Paweł Mrozek. Warunkiem przeprowadzenia rajdu będzie brak deszczu.

Z uwagi na długość trasy do grupy można się dołączyć w każdym punkcie trasy.

Przebieg trasy:

Dobrodzień „Stempnik” (targowisko) – Bąki (przydrożny krzyż przed wjazdem do wsi, dawny majątek, miejsca i obiekty przy ul. Klonowej) – Bzinica Nowa (cmentarz husycki i inne obiekty historyczne) – Bzinica Stara (remiza, szkoła, kilka obiektów historycznych) – przejazd przez Kolonię Pluderską w kierunku Pluder (miejsca i obiekty historyczne i przyrodnicze, spotkanie w „starej szkole”, poczęstunek, uzgodnienie dalszej trasy w zależności od sugestii uczestników i stanu pogody).

Kontakt do Pani Elżbiety Psyk nr tel. 697875808

Celem jest poznanie walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych Gminy Dobrodzień należącej do LGD,,Kraina Dinozaurów”. Podczas spotkania oferujemy poczęstunek dlatego prosimy o zapisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *